NONSTOPHOTLINE +420 800 412 412


Jak probíhá pronájem záložního zdroje,

během odstávky el. energie pevné sítě?

1) zjištění potřebných informací

Společně zjistíme, jaký výkon elektrocentrály Vám bude vyhovovat, potřebnou délku kabeláže, přesný čas realizace a technickou připravenost v místě připojení záložního zdroje. Se vším Vám pomůže telefonicky náš helpdesk, z Vaší strany nejsou třeba žádné technické znalosti.

2) sestavení cenové kalkulace

Na základě zjištěných údajů pro Vás připravíme detailní, položkový cenový rozpočet, ve kterém se snadno vyznáte. Pokud je to možné, snažíme se odhadnout i spotřebu PHM, aby výsledná cena v kalkulaci co nejvíce odpovídala předpokladu celkových nákladů na zajištění náhradního napájení po dobu odstávky.

3) objednávka služby

Pokud Vám cenový rozpočet vyhovuje, stačí emailem zaslat objednávku a spojení na osobu, která bude v den odstávky na místě realizace. Obratem Vám potvrdíme rezervaci termínu Vámi vybraného záložního zdroje. Pokud je to možné, využití náhradního zdroje za Vás nahlásíme ČEZu.

4) potvrzení realizace

Zpravidla 3 dny před odstávkou se s Vámi spojí náš technik, který bude odstávku zajišťovat. Bude pro Vás hlavní kontaktní osobou, se kterou můžete řešit veškeré detaily. Domluví si s Vámi přesný čas příjezdu na místo realizace a potvrdí, že se vším počítáme.

5) realizace odstávky

V den odstávky technik na místo přijíždí zhruba hodinu před termínem vypnutí pevné sítě. Po obhlídce přípojného místa připraví a připojí kabeláž, nastartuje agregát a zahájí dodávku el. energie z náhradního zdroje. Čas přepnutí si můžete zvolit dle vlastního uvážení, nebo počkat na vypnutí pevné sítě. Není třeba žádná další asistence specializované firmy.

6) ukončení a vyúčtování

Po skončení odstávky pevné sítě uvede technik přípojné místo do původního stavu, vyplní s Vámi předávací protokol a před odjezdem zkontroluje, že je vše v pořádku. Fakturu za realizaci od nás následně obdržíte poštou / elektronicky nejpozději do 7 dnů po termínu odstávky.

Jako poděkování navíc získáte slevu na pronájem elektrocentrály během příští odstávky el. energie.

Je to snadné, že? Tak nebuďte bez šťávy!